BENEFIT SYSTEMS
http://www.benefitsystems.pl/

Benefit Systems dostarcza innowacyjne, nowatorskie rozwiązania w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji, kultury oraz specjalnych, szytych na miarę programów kafeteryjnych. Nasze produkty, w tym flagowy Program MultiSport, umożliwiają skuteczne zwiększenie lojalności i motywacji pracowników. Proponujemy również szereg usług i dodatkowych rozwiązań przygotowanych z myślą o potrzebach naszych klientów oraz użytkowników.

STADION ŚLĄSKI

Stadion Śląski – wielofunkcyjny stadion sportowy, położony na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie i administrowany przez jednostkę budżetową województwa śląskiego pod nazwą Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu „Stadion Śląski” w Chorzowie.

SURAIYA-profesionalna tancerka tańca brzucha
http://www.suraiya.pl/suraiya.php

Suraiya to nasłynniejsza na świecie polska tancerka orientalna, Gwiazda wielu międzynarodowych eventów orientalnych. Suraiya regularnie występuje w Polsce i za granicą, przed laty została doceniona kilkakrotnie podczas międzynarodowo prestiżowych konkursów profesjonalnych. Instruktorka tańca orientalnego prowadząca zajęcia grupowe, indywidualne oraz warsztaty w Polsce i na świecie. Posiadaczka międzynarodowego certyfikatu "The grace and power of the Egyptian Oriental Dance". Częsty juror w międzynarodowych konkursach tańca arabskiego. Dyrektor artystyczna i pomysłodawczyni Egyptian Fever Festival i Euro Raks- International Oriental Dance Congress. Załozycielka międzynarodowej profesjonalnej grupy Euro Divas (Niemcy, Belgia, Norwegia, Polska) oraz Sahara Dancers Group złozonej z zawansowanych uczennic. Producentka pierwszego w Polsce dvd z instruktażem w zakresie tańca arabskiego.

PARK ŚLĄSKI
http://www.parkslaski.pl/

PARK ŚLĄSKI to unikatowa „oaza zieleni” zlokalizowana w Chorzowie, pośrodku kilkumilionowej aglomeracji górnośląskiej w najbardziej uprzemysłowionym regionie kraju. Od ponad 60 lat służy spacerowiczom, turystom, uczestnikom imprez masowych a także zwolennikom wzmacniania zdrowia i sportowej kondycji na łonie przyrody poprzez marsz, bieg lub jazdę na rowerze bądź rolkach. Znajdujący się na pograniczu Siemianowic Ślą…skich, Chorzowa i Katowic Park Śląski zajmuje aż 620 hektarów, z czego 250 ha to tereny leśne a 100 ha pielęgnowane stale powierzchnie parkowe. Stawy, sadzawki, strumyki, rozliczne gatunki drzew i krzewów oraz rozległe łąki stanowią w chorzowskim parku przyjazną ostoję dla dzikiej fauny , która żyje tu w nietypowym sąsiedztwie z mieszkańcami Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.

WSB

FIT - portal fitness
www.fit.pl

fitness, wellness, odchudzanie, ćwiczenia, diety, aerobik Pierwszy w Polsce portal fitness - aerobik, fitness, kulturystyka, odchudzanie, wellness, bodybuilding, dietetyka msie

AKS Wyzwolenie CHORZÓW
www.wyzwolenie89.yoyo.pl

Nasz MULTi Fitness CluB jest jednym ze sponsorów klubu piłkarskiego AKS WYZWOLENIE CHORZÓW

RADIO PIEKARY
http://www.radiopiekary.pl/

RMED REHABILITACJA
www.r-med.pl

Prywatna praktyka rehabilitacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi medyczne.

RADIO FEST
http://www.radiofest.eu/

Strona g³owna  Promocje  Oferta  Cennik  Harmonogram  Galeria  Kontakt  Formularz 

 

 © 2000-2004 MULTi Fitness CluB.  Wszelkie prawa zastrze¿one