Oferta naszego klubu skierowana jest do wszystkich Pań walczących z niedoskonałościami swojego ciała i ducha lub szukających form aktywnego wypoczynku. Aktywny wypoczynek oprócz wymiernych korzyści dla zdrowia i urody zapewnia organizmowi wysoki poziom endorfin, popularnie zwanych hormonami szczęścia. 


Popularyzując aktywne formy spędzania wolnego czasu lansujemy hasło: 

"bądź piękna i czuj się młodo" wierząc, iż jest zarówno trafne jak i osiągalne. 


Naszym klientkom proponujemy grupowe lub indywidualne zajęcia ruchowe będące różnymi formami aerobiku. Zapewniamy fachową opiekę instruktorów posiadających wysokie kwalifikacje oraz aktywnie biorących udział w ruchu fitness.


Zajęcia odbywają się w dwóch salach.


Zapewniamy przestronną szatnię oraz zaplecze sanitarne o wysokim standardzie wykończenia.


Zapraszamy za zajęcia fitness oraz szeroką gamę masaży. 

 


Oferta Masaży  -> CENNIK ( <- kliknij )


MASAŻ KLASYCZNY (LECZNICZY)


To najpopularniej stosowany masaż, który wykonywany jest w formie zabiegu całościowego bądź częściowego (wybranej partii ciała). Masaż ten ma zastosowanie głównie w przypadku jednostek chorobowych dotyczących układu ruchu, ale także w zespołach bólowych różnego pochodzenia. 


Zabieg usuwa zmęczenie fizyczne i psychiczne, działa przeciwbólowo ? rozluźnia napięte mięśnie, a także przyspiesza przemianę materii oraz  działa odżywczo i uelastyczniająco na skórę.
MASAŻ RELAKSACYJNY


To zabieg, który łączy w sobie powolne, delikatne ruchy wraz z dodatkowym zastosowaniem świec zapachowych oraz odpowiednio dobranej muzyki. Masaż ten sprzyja regeneracji sił i usuwa ujemne efekty stresu. 


Celem jest całkowite zniesienie nadmiernego napięcia mięśniowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Jest to doskonały sposób na poprawę nastroju i zapomnienie o kłopotach dnia codziennego.
MASAŻ ODCHUDZAJĄCY 


Jest jedną z podstawowych metod w terapii nadwagi. Polega na intensywnym masowaniu wybranej części ciała, które ma na celu rozbicie komórek tłuszczu znajdujących się pod tkanką podskórną. 


Dodatkowym działaniem masażu, prócz odchudzającego, jest także przyspieszenie przemiany materii, usunięcie toksyn z organizmu oraz poprawa ukrwienia skóry co sprzyja w walce z cellulitem.
MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ


Bańka chińska to specjalna odmiana baniek próżniowych, wytworzona z gumy. Masaż bańką polega na przyssaniu jej do ciała i odpowiednim przesuwaniu jej po skórze. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. 


Powoduje silne przekrwienie skóry co sprzyja jej uelastycznieniu. Bańka chińska swoje główne zastosowanie znajduje w terapii antycellulitowej. Prócz wyżej wymienionych właściwości masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja.
ELEKTROSTYMULACJA


Elektrostymulacja to zbieg z użyciem aparatu do elektroterapii. Prąd o indywidualnie dobranym przebiegu pobudza do skurczu wybrane grupy mięśni. Pozwala to na uzyskanie efektu modelowani sylwetki. 


Efekt uzyskujemy dwutorowo:

1.     Po pierwsze, duża ilość, wywoływanych w trakcie zabiegu, skórczów ?rzeźbi? mięśnie, analogicznie do treningu fizycznego.

2.     Po drugie, praca mięśni wymaga zużycia energii. Przepływ prądu przez tkanki pobudza miejscowe krążenie. 


Oba te czynniki pozwalają spalać miejscowo tkankę tłuszczową. Ten mechanizm jest wykorzystywany również w zwalczaniu cellulitu.Najczęściej stymulowanymi partiami mięśni są: brzuch, pośladki i uda. Istnieje możliwość wykonania zabiegu na dowolnej grupie mięśni.


Dodatkowym efektem jest ujędrnienie i wygładzenie skóry. Uzyskujemy to dzięki przyspieszeniu miejscowej przemiany materii i usprawnieniu procesów odżywiania tkanek.  

MASAŻ AQUAVIBRON


Aparat AQUAVIBRON to idealne urządzenie do masażu leczniczego. Dzięki jego stosowaniu można pozbyć się wielu drobnych, lecz uciążliwych dolegliwości oraz złagodzić ich objawy i poprawić komfort życia. 


AQUAVIBRON zapewni Państwu zdrowie, dobre samopoczucie i odprężenie po codziennym stresie.Aparat od lat jest stosowany w polskich i zagranicznych szpitalach i sanatoriach.
Proponujemy nastpujce zajcia:
 • (16:30-17:30) TANIEC BRZUCHA
  Tradycyjnie taniec orientalny jest tańcem solowym, wykonywanym głownie przez kobiety.Taniec ten jest swoistą formą ekstatycznej medytacji, intensyfikującej codzienne obcowanie ze swą kobiecością, co pozwala każdej kobiecie na osiągnięcie harmonii ciała umysłu oraz ducha.Jego trzon stanowią dynamiczne ruchy bioder i zmysłowe, falujące ruchy tułowia oraz rąk. Jest silnie związany z muzyką, jej rytmem i specyficznym brzmieniem orientalnych instrumentów.
 • (17:30-18:30) ZDROWY KRĘGOSŁUP
  Zajecia zdrowego kregosłupa to specjalny program cwiczen przywracajacych równowage napiec miesniowych kregosłupa, niwelujacych bóle kregosłupa. Zajecia te stanowia swietna profilaktyke w zapobieganiu dolegliwosci bólowych w obrebie kregosłupa. W czasie zajec wykonywane sa nastepujace cwiczenia: wzmacniajace gorset miesniowy (miesnie globalne oraz lokalne), rozluzniajace i rozciagajace kregosłup, równowa¿ne, cwiczenia kształtujace nawyk prawidłowej postawy ciała, oddechowe, relaksujace oraz rozciagajace. Celem cwiczen fizycznych jest przywrócenie równowagi miesniowej poprzez wzmocnienie miesni osłabionych, rozciagniecie skróconych i rozluznienie napietych, mobilizacja kregosłupa, nauka poczucia własnego ciała, wyrobienie umiejetnosci wykonywania cwiczen we własnym zakresie, nauka prawidłowego oddychania. Zajecia prowadzone sa przy spokojnej muzyce, z różnymi przyborami lub bez. Do grupy mo¿na dołaczyc w dowolnym momencie.
 • (17:45-18:45) JOGA
  Podstawą jogi są ćwiczenia wzmacniające mięśnie i zwiększające ich elastyczność, zapobiegając w ten sposób zwyrodnieniom i chorobom stawów. Metoda charakteryzuje się niespotykaną nigdzie indziej uważnością i precyzją, dzięki czemu jest bezpieczna i przynosi szybkie rezultaty, Wyróżnia ją przywiązywanie uwagi na poprawne ustawianie kości i stawów podczas wykonywania pozycji. W ten sposób zyskujemy i przywracamy równowagę oraz stabilności w ciele. Właściwe ustawienia poprawiają krążenie krwi w ćwiczonych częściach ciała, zwiększając przestrzeń w stawach i normalizują przepływ energii. Ta szczególna uwaga w czasie praktyki pozwala rozwinąć świadomość ciała, klucz do wyzdrowienia. Choć z zewnątrz ćwiczenia wydają się statyczne, wewnątrz są pełne dynamicznego działania(zachodzi w nich ciągłe rozszerzanie i wydłużanie we wszystkich płaszczyznach). Każda pozycja jest całością, w której poszczególna część cała spełnia określoną rolę i żadna nie jest pomijana.
 • (18:30-19:30) HIP HOP DLA DZIECI 9 - 14 LAT
  Hip-hop jest tańcem przebojowym i dynamicznym. Ma charakter estradowy, opiera się na żywiołowych, wymagających dużej sprawności fizycznej krokach. Dzięki temu dzieci pracują nie tylko nad wymaganym dla tego stylu luzem w ciele, ale także poprawiają wytrzymałość i kondycję. Na tym etapie nauczycielka wprowadza coraz więcej elementów nauki oraz systematycznej pracy. Dzieci uczą się choreografii, dzięki temu ćwiczą poznane kroki, koordynację i pamięć. Trenerka, ucząc coraz bardziej skomplikowanych figur, zachęca dzieci do obserwowania swoich postępów i rozwijania talentu.
 • (18:30-19:30) PILATES
  To metoda mającą na celu stworzenie równowagi w ciele. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Jest to trening całego ciała w skład, którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała.
 • 3 TIMES
  Zajęcia ogólnorozwojowe dla każdego. 30 minut intensywnej rozgrzewki, 20 minut wzmacniania i 10 minut stretchingu. Zajęcia pozwalają wysmuklić sylwetkę oraz zwiększają zakres naszych ruchów poprzez ćwiczenia rozciągające.
 • 3xB(Biust,Brzuch,Biodra)
  Trening wzmacniający poprzedzony krótką aerobową rozgrzewką , zajęcia z wykorzystaniem przyborów, obejmujące biust, brzuch i biodra. Dodatkowym atutem tego treningu jest polepszenie ogólnej kondycji fizycznej organizmu oraz polepszenie koordynacji ruchowej.
 • ACTIVE PUMP
  Fenomenalne połączenie treningu oporowego i wytrzymałościowego z ciężarkami. Idealne rozwiązanie dla osób które chcą wzmocnić mięśnie, poprawić wygląd sylwetki, wyrzeźbić ciało bez przerostów mięśni.Tego rodzaju trening wybitnie poprawia wytrzymałość, siłę i koordynację przez poprawienie funkcjonowania jednostek motorycznych. Dzięki temu już po kilku sesjach treningowych zauważysz pierwsze efekty.
 • BODY ART
  Zajęcia o średniej intensywności, wzmacniająco–kształtujące, równoważne – z użyciem przyrządów (taśmy) lub bez, w zależności od programu.30min szybszych ćwiczeń+30min wolniejszych.
 • BODY BALL + PBU (ZAJĘCIA Z PIŁKAMI)
  Połączenie zajęć na pośladki-brzuch-uda z ćwiczeniami z piłką. Zajęcia wzmacniające oraz relaksująco - rozciągające. Ćwiczenia rozwijają sprawność całego organizmu. Zajęcia o średniej intensywności, wymagające ciągłego napięcia mięśni głębokich tułowia. Pozycje siedzące na piłce pozwalają odciążyć stawy nóg, między innymi biodrowe i kolanowe, ale także i skokowe. To bardzo bezpieczna lekcja, także dla osób po rehabilitacji, które mają słaby aparat więzadłowo-stawowy. Dodatkowo rozciąganie na piłce rozluźnia napięcia w obrębie mięśni pleców i je relaksuje.
 • BODY LATINO
  Body Latino - zajęcia taneczne przeznaczone głównie dla pań. Podczas zajęć uczestnicy uczą się krótkich choreografii z poszczególnych tańców latynoamerykańskich- samba, salsa, jive , chacha, rumba a w grupach zaawansowanych nawet paso doble. Zajęcia Latino świetnie wpływają na ogólną kondycję fizyczną, koordynację i muzykalność. Różnorodność choreografii i stylów tanecznych nigdy nie pozwala się nudzić na zajęciach. Świetna atmosfera i zabawa!
 • BODY SHAPE
  Trening spalający tkankę tłuszczową i ujędrniający ciało. Polega na zastosowaniu naprzemiennie układów aerobowych z ćwiczeniami wzmacniającymi. Zajęcia odbywają się w umiarkowanym tempie, co zapewnia spalanie się tkanki tłuszczowej. Trening przeznaczony dla pań, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.
 • CAPOEIRA
  Wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej sztuka walki, której formy są rytmiczne, akrobatyczne i skupiają się na kopnięciach. Istotą capoeiry są elementy tańca wpływające na płynność i nieprzewidywalność ataków. Capoeira spośród innych sztuk walki wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością. Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci; jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są Ci, którzy nie chcą.
 • CELLULIT ATTACK
  Trening Cellulit Attack to ćwiczenia przeciw cellulitowi, które pozwalają zapobiec i opanować nierównomierne rozłożenie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej. To serie ćwiczeń utrzymujących napięcie mięśni oraz stretching i automasaż rozluźniający brzuch, biodra, uda i pośladki. Przeznaczony dla osób: średniozaawansowanych. Główny cel: rozbijanie tkanki tłuszczowej z okolicy bioder, pośladków i ud, ujędrnianie ciała.
 • CELLULIT ATTACK
  Trening Cellulit Attack to ćwiczenia przeciw cellulitowi, które pozwalają zapobiec i opanować nierównomierne rozłożenie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej. To serie ćwiczeń utrzymujących napięcie mięśni oraz stretching i automasaż rozluźniający brzuch, biodra, uda i pośladki. Przeznaczony dla osób: średniozaawansowanych. Główny cel: rozbijanie tkanki tłuszczowej z okolicy bioder, pośladków i ud, ujędrnianie ciała.
 • DANCE AEROBIC
  Trening wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda połączony z twórczymi, tanecznymi zajęcia aerobiku wyzwalające wewnętrzną energię, sprawiające dużo radości a jednocześnie rozwijające określone grupy mięśniowe. Inspiracją dla tych zajęć aerobiku jest również taniec opierający się przede wszystkim na rytmicznych krokach marszowych, tanecznych, w których nogi, ramiona i stawy biodrowe poruszają się zgodnie z odpowiednim rytmem muzyki. Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń. Zajęcia o średniej intensywności, skuteczne w spalaniu tkanki tłuszczowej. Są to zajęcia dla wszystkich, którzy pragną bawić się ruchem i uplastycznić ciało, Polecane dla osób dbających o własną sylwetkę.Zajęcia choreograficzne, świetnie wyrabiające koordynację ruchową. Przeznaczone dla wszystkich pań, które lubią bawić się ruchem i przy okazji spalić tkankę tłuszczową. Zajęcia gwarantujące dobrą zabawę i poprawiające samopoczucie.
 • FAT BURNING
  FAT BURNING to inaczej „spalanie tłuszczu”. Jest to zestaw prostych, ale umiarkowanie intensywnych ćwiczeń, które pomogą spalić Ci zbędną tkankę tłuszczową, a przy okazji zagwarantują dobrą rozrywkę i świetną zabawę. Ćwiczenia te oparte są na nieskomplikowanych układach choreograficznych. Stosując ćwiczenia odchudzające tego typu możesz zgubić nawet 1 kg tygodniowo, co daje jakieś 8000 kalorii mniej. Zajęcia polegają na cyklicznych 5 minutowych zmianach: 5 minut treningu FAT BURNING i 5 minut wzmacniania mięśni ramion, ud, pośladków i grzbietu.
 • FAT BURNING
  Specjalny trening zapewniający lepsze spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to połączenie ćwiczeń aerobowych z ćwiczeniami wzmacniającymi biodra, uda, pośladki i brzuch. Dodatkowym atutem tego treningu jest polepszenie ogólne kondycji fizycznej organizmu oraz polepszenie koordynacji ruchowej.
 • FAT KILLER
  FAT KILLER(zabójca tłuszczu)Ćwiczenia o dużej intensywności, nastawione na wzmacnianie górnych partii ciała,spalanie tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie wytrzymałości organizmu (wyrobienie tzw. kondycji fizycznej).Polega na zmianach intensywności wykonywanych ćwiczeń(10min rozgrzewki + 20min ćwiczeń na górne partie ciała + 20min intensywnego spalania tkanki tłuszczowej + 10min stretchingu).Zaletą tego typu zajęć jest to,że tkanka tłuszczowa spalana jest jeszcze długo po zajęciach.
 • FIGURA STEP
  Zajęcia choreograficzne z użyciem specjalnego stopnia o regulowanej wysokości. Choreografie składają się z bardziej złożonych i trudniejszych kroków,których wykonywanie wpływa na poprawę koordynacji i pamięci ruchowej.Zajęcia gwarantują wzmocnienie dolnych grup mięśniowych i oprawy kondycji.Jest to trening dla osób bardziej zaawansowanych na stepie.
 • FIT BALL
  Trening wzmacniający z wykorzystaniem małych piłek. Zajęcia o średniej intensywności, wymagające ciągłego napięcia mięśni.
 • HOT STEP
  ćwiczenia aerobowe o wysokiej intensywności, polegające na wchodzeniu i schodzeniu na specjalnie do tego przeznaczony stopień o regulowanej wysokości (15, 20, 25 cm). Ćwiczenia te mają na celu redukcje tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie wytrzymałości organizmu (wyrobienie tzw. kondycji fizycznej). Główny nacisk położony jest na mięśnie ud i łydek.
 • JAPPOO FIT
  Zajęcia dla wszystkich którzy chcą wysmuklić swoje ciało. Slim body to specjalnie przygotowany program odchudzający i rzeźbiący ciało. Na zajęciach wykorzystywane będą hantle, stepy i piłki. Trening jest oparty na treningu interwałowym.
 • JOGA
  Podstawą jogi są ćwiczenia wzmacniające mięśnie i zwiększające ich elastyczność, zapobiegając w ten sposób zwyrodnieniom i chorobom stawów. Metoda charakteryzuje się niespotykaną nigdzie indziej uważnością i precyzją, dzięki czemu jest bezpieczna i przynosi szybkie rezultaty, Wyróżnia ją przywiązywanie uwagi na poprawne ustawianie kości i stawów podczas wykonywania pozycji. W ten sposób zyskujemy i przywracamy równowagę oraz stabilności w ciele. Właściwe ustawienia poprawiają krążenie krwi w ćwiczonych częściach ciała, zwiększając przestrzeń w stawach i normalizują przepływ energii. Ta szczególna uwaga w czasie praktyki pozwala rozwinąć świadomość ciała, klucz do wyzdrowienia. Choć z zewnątrz ćwiczenia wydają się statyczne, wewnątrz są pełne dynamicznego działania(zachodzi w nich ciągłe rozszerzanie i wydłużanie we wszystkich płaszczyznach). Każda pozycja jest całością, w której poszczególna część cała spełnia określoną rolę i żadna nie jest pomijana.
 • LADY FIT
  Trening spalający tkankę tłuszczową i ujędrniający ciało. Polega na zastosowaniu naprzemiennie układów aerobowych z ćwiczeniami wzmacniającymi. Zajęcia odbywają się w umiarkowanym tempie, co zapewnia spalanie się tkanki tłuszczowej. Trening przeznaczony dla pań, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.
 • LADY FIT
  Trening spalający tkankę tłuszczową i ujędrniający ciało. Polega na zastosowaniu naprzemiennie układów aerobowych z ćwiczeniami wzmacniającymi. Zajęcia odbywają się w umiarkowanym tempie, co zapewnia spalanie się tkanki tłuszczowej. Trening przeznaczony dla pań, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.
 • LADY FIT
  Trening spalający tkankę tłuszczową i ujędrniający ciało. Polega na zastosowaniu naprzemiennie układów aerobowych z ćwiczeniami wzmacniającymi. Zajęcia odbywają się w umiarkowanym tempie, co zapewnia spalanie się tkanki tłuszczowej. Trening przeznaczony dla pań, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.
 • MULTI DANCE
  Zajęcia choreograficzne, świetnie wyrabiające koordynację ruchową. Przeznaczone dla wszystkich pań, które lubią bawić się ruchem i przy okazji spalić tkankę tłuszczową. Zajęcia gwarantujące dobrą zabawę i poprawiające samopoczucie.
 • PBU
  trening wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń
 • PBU
  Trening wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń.
 • PBU - pośladki, brzuch, uda
  trening wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń.
 • PBU EXTREME
  Program ćwiczeń, który proponujemy pomoże Ci wzmocnić nie tylko mięsnie, ale przede wszystkim wymodelować kształt sylwetki. Trening ma charakter wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń.Zajęcia o średniej intensywności, skuteczne w spalaniu tkanki tłuszczowej. Są to zajęcia dla wszystkich, którzy pragną bawić się ruchem i uplastycznić ciało. Polecane dla osób dbających o własną sylwetkę.
 • PBU EXTREME
  Program ćwiczeń, który proponujemy pomoże Ci wzmocnić nie tylko mięsnie, ale przede wszystkim wymodelować kształt sylwetki. Trening ma charakter wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń.Zajęcia o średniej intensywności, skuteczne w spalaniu tkanki tłuszczowej. Są to zajęcia dla wszystkich, którzy pragną bawić się ruchem i uplastycznić ciało. Polecane dla osób dbających o własną sylwetkę.
 • PBU MIX
  trening wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Zajęcia są przeplatane różnymi formami zajęć w zależności od potrzeb i wymagań Klientek.
 • PILATES
  to metoda mającą na celu stworzenie równowagi w ciele. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Jest to trening całego ciała w skład, którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała.
 • PILATES
  To metoda mającą na celu stworzenie równowagi w ciele. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Jest to trening całego ciała w skład, którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała.
 • PILATES - trening ciała i umysłu
  To metoda mającą na celu stworzenie równowagi w ciele. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Jest to trening całego ciała w skład, którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała.
 • PŁASKI BRZUCH + STRETCHING
  Zajęcia wzmacniające mięśnie brzucha oraz poprawiające jego wygląd, połączone z rozciąganiem.15min rozgrzewki + 30min brzuszków + 15min stretchingu.
 • POWER PBU
  Bardzo intensywny trening wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda.Trening zawiera również elementy tae-boo.Jest to zestaw ciosów,kopnięć i ostrych zatrzymań oraz serie kontrolowanych napięć grup mięśniowych.Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń oraz szybkie tempo.
 • POWER PBU+BODY BALL
  Bardzo intensywny trening wzmacniająco-kształtujący, który zapewnia płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda.Trening zawiera również elementy tae-boo.Jest to zestaw ciosów,kopnięć i ostrych zatrzymań oraz serie kontrolowanych napięć grup mięśniowych.Efekty gwarantuje duża liczba powtórzeń poszczególnych ćwiczeń oraz szybkie tempo.Trening połączony z ćwiczeniami na piłkach.
 • RITMO DEL CARIBE
  nowa marka prosto z Kuby , mix najpopularniejszych stylów latyno-amerykańskich tańców począwszy od spokojnych i romantycznych: bachaty i merengue! energetycznych i kształtujacych sylwetkę: samby, reggaeton, salsy cubana po typowe tańce folkloru kubańskiego i rumbe i wywodzące się z afrykańskich korzeni afro , son i mozambique.Wszystko to w ciagu jednej godziny dając satysfakcję szerokiej gamie klientów: tych którzy pragną nauczyć się kroków poszczególnych tańców jak i tych którzy pragną popracować nad swoją sylwetką.Dodatkowym "smaczkiem" jest fakt iż zajęcia będą prowadzone pod okiem pani Regli Marii Hernandez rodowitej kubanki przebywającej w Polsce na kontrakcie, posiadającej certyfikat tancerki profesjonalnej Kubańskiego Instytutu d/s Sztuki Scenicznej co powinno wystarczyć najbardziej wymagającym klientom. Zapraszamy do skorzystania z tej niebywałej okazji
 • ROCK BOTTOM
  ROCK BOTTOM(kamienny tyłeczek) ćwiczenia mające na celu ujędrnić i podnieść pośladki,a także wzmocnić uda oraz brzuch.
 • SHAPE
  SHAPE- czyli kształt,forma ciała Zajęcia pozwalają wzmocnić i wyrzeźbić całe ciało. Będziesz mieć nie tylko kształte uda,pośladki i brzuch,ale i jędrne wyrzeźbione ramiona i plecy. Shape to ważne zajęcia ,bo pozwalają nam wzmocnić i kształtować całę ciało-dbać o równowagę. Dla wszystkich są świetną okazją do wzmocnienia mięśni. Ćwiczyć można z lub bez dodatkowego obciążenia,wykorzystując ciężarki,obciążniki,taśmy,maty oraz duże i małe piłki
 • STEP
  ćwiczenia te mają na celu redukcje tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie wytrzymałości organizmu (wyrobienie tzw. kondycji fizycznej). Główny nacisk położony jest na mięśnie nóg, rąk i pośladków. Charakteryzują się dużą ilością powtórzeń. Zajęcia mające na celu wzmacnianie i ujędrnianie wszystkich grup mięśniowych.
 • STRETCHING
  stretching - to sposób poprawy sprawności ruchowej, zapobiega urazom, przeciwdziałający niekorzystnym zmianom w mięśniach, ścięgnach i stawach. Stretching - to stopniowe i ostrożne rozciąganie mięśni poprawiające ich elastyczność oraz zwiększające zakres ruchu w stawach. Wykonując ćwiczenia wg tej metody nie należy niczego robić gwałtownie na siłę, ani też zbyt impulsywnie. Stretching jest doskonalą metodą sprzyjającą utrzymaniu prawidłowej postawy ciała.
 • SUPER LINE
  odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wzmacniające z przyborami (hantle, ciężarki i gumy) obejmujące biust, brzuch i biodra.
 • SUPER LINE (biust, brzuch, biodra)
  odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wzmacniające z przyborami (hantle, ciężarki i gumy) obejmujące biust, brzuch i biodra.
 • TANIEC BRZUCHA
  Tradycyjnie taniec orientalny jest tańcem solowym, wykonywanym głownie przez kobiety.Taniec ten jest swoistą formą ekstatycznej medytacji, intensyfikującej codzienne obcowanie ze swą kobiecością, co pozwala każdej kobiecie na osiągnięcie harmonii ciała umysłu oraz ducha.Jego trzon stanowią dynamiczne ruchy bioder i zmysłowe, falujące ruchy tułowia oraz rąk. Jest silnie związany z muzyką, jej rytmem i specyficznym brzmieniem orientalnych instrumentów.
 • TANIEC BRZUCHA
  Tradycyjnie taniec orientalny jest tańcem solowym, wykonywanym głownie przez kobiety.Taniec ten jest swoistą formą ekstatycznej medytacji, intensyfikującej codzienne obcowanie ze swą kobiecością, co pozwala każdej kobiecie na osiągnięcie harmonii ciała umysłu oraz ducha.Jego trzon stanowią dynamiczne ruchy bioder i zmysłowe, falujące ruchy tułowia oraz rąk. Jest silnie związany z muzyką, jej rytmem i specyficznym brzmieniem orientalnych instrumentów.
 • ZDROWY KRĘGOSŁUP
  Zajecia zdrowego kregosłupa to specjalny program cwiczen przywracajacych równowage napiec miesniowych kregosłupa, niwelujacych bóle kregosłupa. Zajecia te stanowia swietna profilaktyke w zapobieganiu dolegliwosci bólowych w obrebie kregosłupa. W czasie zajec wykonywane sa nastepujace cwiczenia: wzmacniajace gorset miesniowy (miesnie globalne oraz lokalne), rozluzniajace i rozciagajace kregosłup, równowa¿ne, cwiczenia kształtujace nawyk prawidłowej postawy ciała, oddechowe, relaksujace oraz rozciagajace. Celem cwiczen fizycznych jest przywrócenie równowagi miesniowej poprzez wzmocnienie miesni osłabionych, rozciagniecie skróconych i rozluznienie napietych, mobilizacja kregosłupa, nauka poczucia własnego ciała, wyrobienie umiejetnosci wykonywania cwiczen we własnym zakresie, nauka prawidłowego oddychania. Zajecia prowadzone sa przy spokojnej muzyce, z różnymi przyborami lub bez. Do grupy mo¿na dołaczyc w dowolnym momencie.
 • ZUMBA
  ZUMBA to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. ZUMBA jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. ZUMBA ... ... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że cwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzaja czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty. ... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy. ... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robic. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęc. ....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.
 • ZUMBA
  ZUMBA to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. ZUMBA jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. ZUMBA ... ... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że cwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzaja czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty. ... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy. ... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robic. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęc. ....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.
 • ZUMBA
  ZUMBA to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. ZUMBA jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. ZUMBA ... ... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że cwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzaja czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty. ... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy. ... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robic. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęc. ....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.
 • ZUMBA TONING
  zajęcia Zumby, które pozwalają jeszcze intensywniej spalać tkankę tłuszczową i rzeźbić ciało. Poprzez zastosowanie specjalnych ciężarków „Toning Sticks”lub zwykłych hantli program Zumba Toning łączy taniec z intensywnym wzmacnianiem mięśni naszego ciała. Toning Sticks to również instrument podobny do marakasów, którymi można grać i rzeźbić ciało. Zumba Toning nie są to jednak zwykłe zajęcia wzmacniające, to nadal dobra zabawa, taniec i fitness w jednym. Specjalnie przygotowany program pozwala nadal dobrze się bawić, zapomnieć o problemach, a przy tym kształtować sylwetkę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona g³owna  Promocje  Oferta  Cennik  Harmonogram  Galeria  Kontakt  Formularz 

 

 © 2000-2004 MULTi Fitness CluB.  Wszelkie prawa zastrze¿one